Graffiti, posprejované steny, fasády, obklady, brány, výklady s rôznymi nápismi. Je to problém, ktorý špatí okolie a ktorý nevieme vyriešiť zo dňa na deň. Čo s tým môžeme spraviť?

Pokiaľ ste z Bratislavy máte možnosť požiadať o príspevok na odstránenie grafitov alebo na antigrafitový náter. Magistrát prispieva vlastníkom nehnuteľností na území hlavného mesta aj takýmto spôsobom skrášliť vaše okolie a tým aj samotné mesto. http://grafity.bratislava.sk/

Dlhodobá ochrana pred grafitmi a ostatnými negatívnymi vplyvmi, ktorú zaisťuje permanentný antigrafitový náter – po očistení grafitov nie je potrebná jeho opätovná aplikácia a vydrží minimálne 30 čistiacich cyklov, alebo 5 rokov, nanáša sa len v 1 vrstve a dokonale chráni povrch proti grafitom, ktoré sa nedostanú na fasádny podklad. Pri odstraňovaní grafitov sa náter nepoškodí a rovnako zostáva nepoškodený aj povrch na na ktorom je aplikovaný. Na odstránenie grafitov nie je potrebné volať špecializovanú firmu – odstránenie grafitov je jednoduché a závisí od druhu farby, ale dá sa odstrániť tlakovou vodou, alebo použitím čistiacich prostriedkov. – trvácna antigraffiti ochrana akéhokoľvek povrchu. Náter aj chránený povrch zostávajú nepoškodené.

Farba: Transparentný alebo podľa požiadaviek v odtieni podľa RAL, matný alebo lesklý.

Aplikácia je možná striekaním alebo valčekovaním na fasádu. Aplikuje sa na suchý a čistý povrch zbavený mastnoty a špiny.

Dôležité upozornenie: aspoň 8 – 12 hodín by nemalo prísť ku kontaktu antigraffiti náteru s vodou.

Antigrafitový náter. Ako vlastne funguje?

v prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na info@antigraffiti.sk