Odstránenie grafitov Bratislava je bezproblémové pri hladkých a nenasiakavých povrchoch. Takže pokiaľ máte akékoľvek sprejové alebo fixové nápisy a tagy na kamennej, kovovej alebo plastovej fasáde, alebo bráne úspešnosť ich odstránenia je 95 – 100%.

Odstránenie grafitov z bežnej fasády už nie je také jednoduché. Všetko závisí od druhu fasády, resp. omietky a tiež aj od typu grafitov. Pri štandardných fasádnych systémoch je omietka štrukturovaný povrch z ktorých je pomerne náročné „vytiahnuť“ farbu spreja alebo fixy. Takže tu je odstránenie grafitov možné len na cca 70% a môže dôjsť k narušeniu fasádnej farby. V takýchto prípadoch je nevyhnutné premaľovanie tejto časti fasády a následne ošetrenie antigrafitovým náterom.

Je odstránenie grafitov Bratislava účinné?

Určite je. Zvlášť, ak máte fasádu alebo bránu chránenú permanentným antigraffiti náterom je odstránenie grafitov veľmi jednoduché a rýchle. Z praxe vieme, že okamžité odstránenie grafitov odrádza od dalších opakovaných grafitov.

Antigraffiti náter – ktorý si vybrať?

 

Ak máte skúsenosť s grafitmi na vašom objekte a chceli by ste ich odstrániť alebo ochrániť preventívnym antigrafitovým náterom, kontaktujte nás na info@antigraffiti.sk