Odstránenie grafitov z nechránených povrchov antigrafitovým náterom je často komplikované a finančne náročné. Bez poškodenia povrchu a takmer na 100 % je možné odstrániť graffiti z hladkých a neporéznych povrchov.

Odstránenie grafitov z poréznych povrchov ako sú napr. fasádne omietky, alebo betón je možné, ale časovo a finančne náročné. V mnohých prípadoch, najmä pri farebných fasádach sa graffiti nedajú odstrániť na 100 %, preto sa odporúča premaľovanie povrchu a následne ošetrenie ochranným antigrafitovým náterom. Ušetrí vám to čas i peniaze.

Ak chcete predísť zbytočnému poškodeniu fasády, nechajte si poradiť a aplikujte ochranný antigrafitový náter proti neželaným grafitom.

Trnavská pred

Trnavská pred

Trnavská po

Trnavská po

 

 

 

 

 

 

 

 

Odstránenie grafitov z chráneného povrchu

Jednoznačne najlepšou ochranou pred poškodením fasády neželanými grafitmi je antigraffiti náter, ktorý vytvorí na povrchu tenký film a prípadnému grafity zabráni preniknúť do štruktúr omietky. Odstránenie grafitov z takto chránených povrchov je bezpečné a jednoduché.

Antigraffiti náter udrží grafit na svojom povrchu a teda neprenikne do samotného podkladu. Pri hladkých povrchoch sa graffity z permanentného antigraffiti náteru dajú ľahko a rýchlo odstrániť. Nebudete k tomu potrebovať ani vodu. Pokiaľ ide o grafity na menšej ploche postačí handrička. Nemusíte sa trápiť z naťahovaním hadice, ani z volaním špeciálnej firmy. Odstránenie grafitov z takto chráneného povrchu zvládnete sami.

viac info emailom na info@antigraffiti.sk

alebo na 0903 425 584